Samoopalovací a stříkací systémy - Solární studia Sun City

Bezchybné sexy opálení! - Žádné šmouhy – žádné skvrny

Speedbronzer vykouzlí super sexy opálení celého těla bez šmouh a bez skvrn!

Jak se dostane opálení na mou kůži?

Rozprášená samoopalovací emulze je jako by magnetem přitahována na kůži a ihned kůži absorbována. Tento revoluční MAGNETIC BRONZING SYSTÉM zajišťuje, že pouze 15% emulze končí nevyužito jako odpad a procedura je velice příjemná – žádná mokrá mlha!

Co se děje na mé kůži?

Speed Bronzer aplikátor vytváří jemnou mlhu nad kůží. Aktivní složka DHA reaguje s horní vrstvou pokožky a vytváří na kůži přirozený hnědý odstín, podobně jako když strávíte 6 hodin v létě na sluníčku.

Jak dlouho zůstane moje kůže krásně hnědá?

Nejlepších výsledků zhnědnutí je dosahováno po 24 hodinách a zhnědnutí obvykle vydrží 8 – 10 dní.

Mohu si vybrat intenzitu zhnědnutí?

Samozřejmě. Můžete si vybrat ze 4 odstínů, od jemně hnědé až po odstín Brazilian – vyberte si svou sexy barvu!

Mohu si vybrat pouze určité části těla, které chci nastříkat samoopalovací emulzí?

Můžete si zvolit nádherné zhnědnutí kůže celého těla nebo si vybrat pouze obličej a dekolt nebo nohy – záleží na Vás,kterou část těla si zvolíte.

Speed Bronzer samoopalovací nástřik splní Vaše přání za pouhé 4 minuty!

Sexy hnědá za 4 minuty!

 1. UV free BROWN
 2. Žádné šmouhy
 3. Žádné pruhy
 4. Vydrží až 10 dní!

Přirozená krása - sladké zhnědnutí

Erytruloza – revoluce v samoopalování

Erytruloza, extrakt z cukrové třtiny, způsobila revoluci v umění samoopalování. Tato sladká přísada dává každému přirozeně krásné zhnědnutí bez pruhů nebo skvrn – pro rovnoměrné výsledky. Všechny výrobky Speedbronzer obsahují tuto vzácnou látku, která Vám dává hluboké zhnědnutí, o kterém jste vždy snili.

DHA – lety ověřené sexy zhnědnutí

Speedbronzer samoopalovací emulze obsahují také obzvláště vysoké koncentrace DHA – cukru pocházejícího z glycerinu Tato účinná látka dlouhá léta prokazuje svoji jedinečnou účinnost při velmi rychlém získání super sexy hnědé barvy. S naším vylepšeným složením účinných látek působících v horní vrstvě kůže v kombinaci s erytrulozou vytváří záviděníhodný karibský odstín.

Báječné opálení - UV-free!

Náš UV-Free Spray Tan Speedbronzer zajistí každému super sexy hnědé opálení! Zažijte nádherné sexy zhnědnutí – bez UV záření!

Co odlišuje Tannymaxx Speedbronzer od jiných systémů?

Speedbronzer byl vytvořen tak, aby svými vysoce výkonnými funkcemi zastínil ostatní sprejové nástřiky. S unikátním Magnetic Bronzing Systémem už patří skvrny a šmouhy do minulosti! Jemná mlha je jakoby magnetem přitahována na kůži a vytváří úžasné sexy zhnědnutí v jakékoli intenzitě si vyberete.

 • Sexy hnědá za 4 minuty!
 • Žádné pruhy! Žádné šmouhy!
 • UV-free zhnědnutí!
 • Vydrží až 10 dní!

Speedbronzer Spray Tan Clear Bronzer

Speedbronzer Clear Bronzer vytváří během 6 – 8 hodin dlouhodobé zhnědnutí, které vydrží až 10 dní.

Speedbronzer Spray Tan Direct Bronzer

Pro zákazníky, kteří spěchají jsme vyvinuli Direct Bronzer, který vytváří okamžité povrchové sexy zhnědnutí na Vaší kůži.

Vyberte si sexy barvu – zvolte si své vlastní individuální zhnědnutí ze čtyř různých super sexy odstínů hnědé!

 • Nordik – super sexy letní opálení!
 • European – ohromující hnědá barva jako po několika dnech na slunci!
 • Spanisch – impozantní tmavě hnědá
 • Brazilian – ultimativní tmavě hnědá pro sexy exotické zhnědnutí!

Speedbronzer Cupido

Rozměry: 300 x 270 x 380 mm

Cupido je prostorově úsporná verze Speedbronzer. Nabízí všechny výhody technologie Speedbronzer a je stejně dobrý jako větší model z hlediska výkonu a účinnosti. Stejně jako jeho „velký bratr“ Cupido nabízí Magnetic Bronzing Systém pro optimální výsledky zhnědnutí. Cupido má originální působivý design, a díky svým kompaktním rozměrům může být používán v omezených prostorech, a je proto ideální pro malá studia. Neváží víc než 5 kg,a díky praktické rukojeti s ním lze snadno pohybovat.

Speedbronzer 5000 Premium

Rozměry: 630 x 890 x 750 mm

Speedbronzer 5000 Premium je luxusní verze. Nabízí všechny výhody systému Speedbronzer. A navíc nabízí pevné zafixování ergonomicky tvarované stříkací pistole a prostor pro 2 náhradní láhve se samoopalovací emulzí.

Díky svému unikátnímu designu vypadá atraktivně v jakémkoliv salonu, studiu či centru.

Speedbronzer light

Rozměry: 300 x 180 x 260 mm

Speedbronzer light je ideální pro mobilní použití. Stříkací jednotka je vybavena praktickým ramenním popruhem, a proto je Speedbronzer light první volbou pro mobilní použití – ideální pro Spray Tan party!

Speedbronzer Spray Tan Booth

Rozměry: 200 x 120 x 65 cm

Speedbronzer Spray Tan Booth je profesionální kabinka pro Speedbronzer samoopalovací nástřiky.

Profesionální kabinka pro samoopalovací nástřiky není jen skutečným optickým vrcholem řady Speedbronzer, ale vestavěný odsávací systém zajišťuje, že rozptýlená nevyužitá samoopalovací emulze je nasávána do odsávací nádoby.

Je tak značně sníženo úsilí, které je potřeba jinak věnovat úklidu místnosti a vy máte místo toho možnost se dostatečně věnovat svým zákazníkům.

Kabinka má praktické rozměry (200 x 120 x 65 cm) a vejde se do každého studia.

Tinted Self-Tanning - samoopalovací nástřik pro domácí použití

Tónovací samoopalovací sprej pro domácí použití dává Vaší kůži super sexy hnědý odstín. Velmi snadno se aplikuje. Můžete si v klidu doma vychutnat Vaše zhnědnutí bez pruhů a skvrn – jako když Vás slunce políbí.

Tělový make-up ve spreji Vám nabízí – bezprostředně po aplikaci – nádherný hnědý odstín Vaší kůže. Super sexy zhnědnutí je obvykle dosaženo po 6-ti hodinách a Vaše pokožka fantasticky září.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity