udržte si krásné letní opálení také přes celý podzim a zimu...

V solárních studiích SunCity máte PRÁVĚ TEĎ ideální příležitost využít obrovskou akci 1 + 1 opalování ZDARMA a získat až sto procent svého vloženého kreditu na opalován navíc, a to zcela  ZDARMA!

Ať jste již náš stálý zákazník, a opalujete se pravidelně, nebo k nám do Sun City přicházíte poprvé, zakupte si do 18.11. 2018 permanentku, a využijte jedinečnou příležitost jak její hodnotu až zdvojnásobit.

+ Při vkladu 2000 Kč vámi vloženou částku navýšíme o sto procent, tedy o dalších 2000 Kč. Vaše permanentka tak bude mít kredit 4 000Kč.

+ Při vkladu 1000 Kč vám přidáme 80 procent vloženého kreditu. Tedy 800 Kč navíc. Vaše permanentka tak bude mít kredit 1800 Kč.

Akce 1 + 1 OPALOVÁNÍ ZDARMA PLATÍ DO 31.10.2018

Neváhejte tedy s návštěvou kteréhokoliv studia ze sítě solárních studií SunCity už ani chviličku.

Odborně školený personál vám ochotně poradí nejen s opalovacím programem, ale také s výběrem té nejvhodnější solární kosmetiky.

Opálená pokožka a krásně opálená pokožka je rozdíl!

Krásně opálená znamená hladká, pružná, vyživená, na první pohled zdravá. A právě takovou pokožku budete mít při používání profesionální solární kosmetiky. Již malé množství krému dodá vaší pokožce obrovskou dávku vitamínů a minerálů.

Bílá barva sluší sněhovým vločkám a svatebním šatům. Krásné a zdravé pokožce sluší přirozené opálení po celý rok.

Ze studií SunCity budete odcházet nádherně opálení, dokonale odpočinutí, načerpáte spoustu energie a vitamín D. Rádi se k nám budete vracet.

AKCI 1 + 1 OPALOVÁNÍ ZDARMA můžete využít v těchto studiích:

Těšíme se na vás na všech našich studiích SunCity.

Akce platná do 18. 11. 2018 včetně.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity