Rádi bychom Vám představili solární studia Sun City. Solární studia Sun City patří mezi nejlepší a nejmodernější solární studia v České republice.

Jsme držiteli prestižního ocenění European Tanning Award pro nejlepší solární studio v ČR. V našich solárních studiích naleznete jen ty nejmodernější a profesionální solária s UV trubicemi s maximálním výkonem a výborným opalovacím efektem. K dispozici jsou profesionální solária pro všechny fototypy a pro všechny typy kůže.

Disponujeme pouze kvalitními solárii značek Ergoline, KBL, Soltron a UWE.

Klademe velký důraz na péči o zákazníka, kterému doporučíme ten neideálnější způsob opalování. Ve všech našich solárních studiích naleznete odborně školený personál s příjemným a profesionálním vystupováním a přístupem.

Vždy Vám velice rádi pomohou, poradí, doporučí ideální program opalování a poskytnou Vám ty nejdůležitější informace. V našich solárních studiích pro Vás vytváříme prostředí, ve kterém se cítíte naprosto pohodlně, komfortně a hlavně informovaně. Vždy budete krásně, zdravě a šetrně opáleni a díky tomu budete určitě spokojeni a tím pádem i my.

V každém našem solárním studiu naleznete širokou paletu solární kosmetiky. Solární kosmetiku máme pro všechny typy kůže a pro všechny fototypy.

Nové normy evropské unie jsou v našich solárních studiích samozřejmostí. Všechna solária tuto normu splňují. Servis solárií je na velmi vysoké úrovni a je prováděn vždy pouze školenými techniky a odborníky. UV trubice jsou měněny v pravidelných intervalech, tak jak je stanoveno a zákazník tak nemusí mít sebemenší pocit, že by nebylo něco v pořádku.

Interiér našich solárních studií je útulný a vychází z jednoduché a moderní linie s prvky přírodních materiálů, tak aby se tu naši zákazníci cítili příjemně a pohodlně. Neustále vymýšlíme a vytváříme nové akční nabídky a slevové akce. Zároveň přicházíme vždy s nějakými novinkami, tak aby naši zákazníci byli neustále překvapováni a vždy plni očekávání.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity