Využijte super speciální akci 1 + 1 opalování ZDARMA a prodlužte si krásné letní opálení...

Prodlužte si krásné letní opálení, doplňte zásoby vitamínu D, kterého se na podzim začíná již nedostávat a připomeňte si letní pohodu a příjemné letní sluníčko v nejmodernějších soláriích a colláriích SunCity. A jako bonus získejte až sto procent svého kreditu navíc ZDARMA.

Akce 1+1 opalování ZDRAMA je jedinečná příležitost, jak zdvojnásobit hodnotu své permanentky na opalování. Právě nyní můžete získat až 100% vámi vloženého kreditu navíc a opalovat se tak 2x více!

Akci může využít každý NOVÝ, ale i stávající zákazník, který splní podmínky pro uplatnění zakoupením permanentky v solárních studiích Sun City.

Akce probíhá od 1. do 31. října 2019 v solárních studiích:

Brno – Česká 9, Lidická 77, Joštova 6

PardubiceSmilova ulice, Kpt. Bartoše 454, Tř. Míru 92

ChrudimŠiroká 122

ZlínOkružní 5290

  • Při vkladu 2000,-Kč od nás obdržíte 100% navíc ZDARMA, máte tedy celkový kredit na opalování 4000,-Kč
  • Při vkladu 1000,-Kč od nás obdržíte   80% navíc ZDARMA, máte tedy celkový kredit na opalování 1800,-Kč

Bez slunečních paprsků se naše tělo neobejde. Odpovědným používáním solária získáte kontrolovatelným způsobem krásné, intenzívní a dlouhodobé opálení, podpoříte tvorbu vitamínu D v těle, který, jak je známo, pomáhá v prevenci proti chronickým onemocněním, sluneční záření působí proti stresu a pomáhá překonávat podzimní deprese – nemoci z nedostatku slunce.

Nejlepší a nejmodernější solária jako solárium Ergoline Prestige 1100 Hybrid, solárium megaSun KBL 6800 Ultra Power, anebo nejmodernější Collarium Mon Amie DELUXE i pro extra porci kolagenu, která naleznete v našich soláriích SunCity v Pardubicích, Chrudimi, Brně a ve Zlíně, splňují všechna tato kritéria.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity