COLLARIUM MON AMIE DELUXE - VYPADAT A CÍTIT SE MLADŠÍ

COLLARIUM MON AMIE DELUXE 

COLLARIUM MON AMIE DELUXE je unikátní novinkou v solárních studií Sun City. Jeden přístroj - tři účinky.

COLLAGEN LIGHT - speciální červené světlo působí v hlubších vrstvách kůže, zásobuje je energií a stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu, elastinu, zlepšuje regeneraci a hydrataci kůže. Pro lepší pleť, redukci vrásek a linek.

UV - individuálně volitelné UV pro zářivou pleť. Jemným způsobem plní touhu po krásném přirozeném opálení.

VITAMIN D - pro zdraví, vitalitu a pohyblivost.

COLLARIUM MON AMIE DELUXE je určeno pro každého, kde chce vypadat a cítit se mladší. Speciální červené kolagenové světlo pozitivně stimuluje hospodaření s kolagenem v celém těle.

A má tyto hlavní výhody:

Anti-Aging účinky na pokožku.

Zlepšený příjem kyslíku a regenerace kůže, posílení kolagenové struktury, a tím redukce vrásek a linek.

Hojení ran díky pozitivnímu vlivu na kožní buňky a tvorbu nové zdravé kůže.

Zlepšení zdraví svalů, kostry a kloubů stimulováním kolagenů a vlivem na kloubní chrupavky.

Tyto účinky proti stárnutí a jiné byly potvrzeny ve dvou pozorovacích studiích (Klinik Piano, Švýcarsko a Dr. Ferenc Gódor, Dermatolog, Maďarsko), stejně jako profesorem Sommerem z Univerzity v Ulmu.

MON AMIE – COLLAGEN PLUS

Dlouhotrvající krása – spektrum záření speciálně vytvořených trubic Collagen plus podporuje budování kolagenové struktury. Dochází k vyhlazení a redukci vrásek a linek. Kůže vypadá podstatně hladší a svěží. Collagen Plus vrací kůži elasticitu. Zvyšuje se obsah vlhkosti pokožky na celém těle. Čisté omlazení!

  

 

MON AMIE – HOJIVÁ SÍLA SLUNÍČKA

S přidáním UV záření pro krásnou jemně opálenou pleť. Mon Amie je první Collarium na světě kombinující trubice Collagen Plus s jemnými UV trubicemi. Je možné zvolit obě nebo pouze kolagenové ošetření. Hojivá síla sluníčka je viditelná a na pokožce patrná. Produkuje se vitamin D3 a navozuje pozitivní bio-efekt. Čisté zdraví a krása!

MON AMIE – UNIKÁTNÍ POCIT BEZPEČÍ

Mon Amie je vybaveno speciálním medical senzorem kůže. Tento senzor měří koncentraci melaninu v pokožce a určuje typ kůže, a proto dává individuálně pozor na bezpečné opalování. Čisté bezpečí!

 

 

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity