Collarium - tři úžasné funkce pro vaši krásu v jednom

COLLARIUM – 3 úžasné funkce pro vaši krásu v jednom !

 

CELOTĚLOVÁ KOLAGENOVÁ PÉČE + PŘIROZENÉ OPÁLENÍ + ZPĚVNĚNÍ SVALŮ NA VIBRAČNÍ PLOŠINĚ 

= DOKONALÝ VZHLED OD HLAVY AŽ K PATĚ

 

Collarium je speciálně vytvořeno pro toho, kdo chce více než jen krásné opálení.

Spektrum záření speciálních kolagenových trubic Collagen Plus10 podporuje budování kolagenové struktury vaší pokožky. Díky tomu dochází k vyhlazení a redukci kožních vrásek a jemných linek.

Pokožka obličeje i celého těla po aplikaci vypadá podstatně hladší a pružnější.

Dokonalou kombinací trubic Collagen Plus10 a UV trubic dochází nejen ke kolagenovému ošetření celého vašeho těla,  ale  současně také k přirozenému opálení a produkci vitamínu D, který prospívá nejen pokožce, ale také vašim vlasům a nehtům.

 

 

A to ještě není vše!

Navíc je toto collarium vybaveno speciální vibrační deskou. Můžete (nebo nemusíte) si zde vybrat jeden z pěti přednastavených programů, nebo si sami navolit takovou kombinaci, která vám bude nejlépe vyhovovat.  Změnou svého postoje a postavením chodidel na desce měníte svaly, které se do cvičení zapojují…ale to už si vyzkoušejte sami.

Přijďte, vstupte do kabinky, naneste na sebe jemnou vrstvu speciální solární kosmetiky, která účinek ještě umocní,  zvolte si hudební smyčku na přednastaveném MP3 přehrávači, program na vibrační desce,  stiskněte tlačítko START, užívejte si,  a těšte se ze svého stále dokonalejšího vzhledu.

 

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity