JAK ZAZÁŘIT NA PLESE

 Plesová sezóna se blíží a dámy jistě přemýšlejí, které šaty si oblečou, aby zazářily.

Jakkoliv krásné šaty však potřebují nezbytný doplněk -  krásně opálenou pokožku. 

Nemusíte pro něj daleko do teplých krajů. Navštivte solária Sun City, kde vám připravíme individuální opalovací plán tak, abyste v den D zářila krásou a zdravím, a byla královnou plesu.

 Nenechávejte nic na poslední chvíli. Zdravého, správného a efektivního opálení dosáhnete systematickou péčí a rozumným přístupem, který vám zajistí náš tým. Stačí, když se nám svěříte do rukou.

 Hlavní zásadou pro bezvadnou barvu opálení je opalovací program „ušitý“ přímo na míru.

V solárních studiích Sun City zdarma určíme typologii vaší pokožky a nabídneme vám nejlepší opalovací plán, v kterém se budete cítit dobře a dosáhnete zdravého a dlouhotrvajícího opálení. Doporučíme vám typ solária nejvhodnějšího právě pro vaši kůži a nabídneme vám vhodnou solární kosmetiku, na kterou při opalování nesmíme zapomínat.

 První návštěvy byste měli absolvovat v kratších rozestupech, nejlépe několikrát týdně, abychom ve vaší pokožce probudili pigmentaci. Jakmile dosáhnete vytouženého opálení, postačí, když přijdete jednou za týden na tzv. udržovací opalování, aby vaše kůže nevybledla. Vyberete-li si k odpočinku, regenraci a přirozené opálení naše collarium, nahradíte tím také péči kosmetického salónu. Tento typ solárií podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, a je určen pro péči o mladistvý vzhled. Vypíná a zpevňuje pleť, vyhlazuje vrásky a dodává svěžest.

Ještě jedna rada od nás. Abyste si udrželi svěžest a krásné opálení, dodržujte pitný režim a používejte kvalitní kosmetiku. Nezapomeňte také na zdravou stravu s dostatečným množstvím ovoce a zeleniny. 

Vychutnejte si relaxaci v našich solárních studiích. Brzy poznáte, že se díky vitamínu D, který se do vaší  kůže dostane prostřednictvím slunečních paprsků, cítíte plni energie a chuti do života. Společně s krásnou barvou kůže budete doslova zářit. Užívejte si báječného opálení i pozornosti tanečníků po celou plesovou sezónu.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity