Víte, co je nejvíce sexy? Co vás dělá nadpozemsky přitažlivým a svůdným? Není to make-up, není to vyzývavé oblečení ani speciální účes.
Je to opálení!

Dobrá zpráva pro milovníky slunce – léto se blíží!
Připravte svou pokožku na první paprsky v našich moderních soláriích a colláriích a zažijte pocit hollywoodské hvězdy s atraktivním, bronzovým nádechem na vaší kůži.

Podtrhněte svoji krásu dokonalým opálením v jarním či letním outfitu a zároveň poskytněte svojí pokožce prevenci před spálením.

Pravidelnými návštěvami docílíte nejen přirozeného opálení, přípravy pokožky na letní slunce, lepší psychickou pohodu, zvýšíte přirozenou ochranu kůže před spálením, načerpáte vitamin D pro zdraví a imunitu, a také předejdete různým kožním problémům, např. při léčbě akné, lupénky, ekzému apod.

Základem, jak si užít sluníčka bez potíží je nepodcenit přípravu, začít s předstihem, probudit pigment po zimě, adaptovat kůži na UV záření a tím zvýšit její přirozenou ochranu před spálením.

OPÁLENÍ – NEJLEPŠÍ PREVENCE PROTI SPÁLENÍ

Platí pro studia: Pardubice, Smilova ulice, Pardubice II, kpt. Bartoše, Pardubice, Třída Míru 92 (Fitness), Chrudim, Široká 122, Brno, Česká 9, Brno, Lidická 77, Brno, Joštova 6, Zlín, Okružní 5290

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity