Získejte až sto procent svého vkladu navíc ZDARMA! Právě teď máte jedinečnou příležitost až zdvojnásobit hodnotu vaší permanentky. Opalujte se za svoje peníze dvakrát tolik!

Každý nový či stávající zákazník, který si v období od 1. října do 30. listopadu zakoupí permanentku do solária Sun City Pardubice Smilova, Kpt. Bartoše, Tř. Míru, Chrudim Široká, Brno Česká, Lidická, Joštova získá skvělý bonus – až sto procent svého vkladu navíc ZDARMA. A to už vám na pár měsíců opalování vystačí.

  • + Zakoupíte-li si permanentku za 2000 Kč a více, my váš vložený kredit navýšíme o sto procent. Získáte tedy kredit za celých 4000 Kč.
  • + Vložíte-li 1500 Kč a více, získáte od nás 80ti procentní navýšení vašeho kreditu. Váš kredit se tedy dostane minimálně na 2700 Kč.
  • + Při vkladu nad 1000 Kč vám přidáme 60 procent vloženého kreditu. Tedy 600 Kč navíc. Váš kredit se dostane na 1600 Kč.

Super akce platí i na převratnou novinku OXYTAN OPALOVÁNÍ - pro krásné opálení a hebkou kůži! Přijďte si ho užít do Sun City studií. Oxytan vám zajistí intenzivní opálení díky vysokému přísunu kyslíku do kůže, dlouhotrvající opálení, hladký a sametově hebký vzhled, tolik potřebný vitamín D a v neposlední řadě novou energii pro pokožku. Oxytan působí pomocí vysokého UV výkonu a speciálního červeného světla, čímž se dostane do hlubších vrstev kůže, které zásobuje energií a kyslíkem.

Navštivte solární studia Sun City. Odborně školený personál vám ochotně poradí s opalovacím programem tak, abyste odcházeli nadšeni, krásně a zdravě opáleni.

1 + 1 OPALOVÁNÍ ZDARMA!

KONEC SLUNĚNÍ? NAOPAK! V SOLÁRIÍCH SUN CITY OPALOVACÍ SEZÓNA PRÁVĚ ZAČÍNÁ!

Platí pro studia: Pardubice, Smilova ulice, Pardubice II, kpt. Bartoše, Pardubice, Třída Míru 92 (Fitness), Chrudim, Široká 122, Brno, Česká 9, Brno, Lidická 77, Brno, Joštova 6

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity