Obrovská lednová promo akce – opalování ZDARMA

Dovolte nám na začátku nového roku 2017 ze solárních studií Sun City ještě jednou popřát vše nejlepší, hodně zdraví a energie po celý rok a ať se vám splní všechna přání a předsevzetí. Pro zdravý životní styl a načerpání vitaminu D přicházíme s naší oblíbenou lednovou promo akcí OPALOVÁNÍ ZDARMA, kdy se k nám v lednu můžete přijít zcela zdarma a nezávazně opálit, načerpat vitamín D pro své zdraví a vyzkoušet nejmodernější a nejlépe opalující solária a collaria, kde budete krásně opáleni již po několika návštěvách.

Každý kdo v lednu navštíví solární studia Sun City může využít tuto skvělou a jedinečnou akci. Každý zákazník má první opalování zcela zdarma a bez závazku, všechna ostatní do konce ledna se slevou 50% - vezměte s sebou své blízké a kamarády – akce platí pro každého! Pokud se vám u nás zalíbí a budete si chtít své krásné opálení udržet a pravidelně čerpat vitamín D, můžete si zakoupit některou z cenově nejvýhodnějších permanentek se slevou 50% ze které se vám při dalších návštěvách bude odečítat cena opalování za těch nejvýhodnějších podmínek.

Obrovská lednová promo akce – opalování ZDARMA

  • 1. opalování zcela ZDARMA a nezávazně
  • Všechna ostatní do konce ledna se SLEVOU 50%
  • Permanentky od 1 000 Kč v naší lednové akci se SLEVOU 50%
  • Permanentky od 2 000 Kč v naší lednové akci se SLEVOU 50% + druhé OPALOVÁNÍ ZDARMA!

Platí pro studia: Pardubice, Smilova ulice, Pardubice II, kpt. Bartoše, Pardubice, Třída Míru 92 (Fitness), Chrudim, Široká 122, Brno, Česká 9, Brno, Lidická 77, Brno, Joštova 6

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity