Obrovská lednová PROMO AKCE Opalování ZDARMA

Obrovská lednová promo akce

Opalování ZDARMA 

 • 1. OPALOVÁNÍ ZDARMA
  První opalování v lednu máte od nás naprosto zcela úplně ZDARMA! Nic za něj neplatíte, je to DÁREK od nás!

 • Hotovost SLEVA 55%
  Všechna ostatní opalování placená jednorázově jsou do konce ledna se SLEVOU 55%.

 • Permanentky SLEVA až 55%
  Navíc si můžete zakoupit speciální obrovsky zvýhodněné permanentky se SLEVOU až 55%.
  Permanentka 3000 = SLEVA 55%
  Permanentka 2000 = SLEVA 50%
  Permanentka 1000 = SLEVA 45%

 • Kosmetika SLEVA až 55%
  I na vybranou špičkovou solární kosmetiku, která je nutná a nezbytná pro perfektní opálení a nádhernou kůži jsou obrovské slevy. TANNYMAXX CENTURIA SLEVA 55% a na nejlepší krém na světě MIDNIGHT GOLD 200 BRONZERS je SLEVA 300,-Kč.

OPALOVÁNÍ ZDARMA – obrovská lednová PROMO AKCE!
Ježíšek naděluje i v novém roce. Navštivte během ledna solární studia Sun City a využijte fantastické slevy.

Leden se v solárních studiích Sun City nese v dárkovém balení. Jedině v lednu máte možnost zdarma si vyzkoušet opalování v některém ze solárních studií a collarií Sun City. Stačí pouhá registrace, jinak žádné závazky.  Pouze v lednu využijete až 55% slevy na jednorázové vstupy. Přijďte jednou, dvakrát, třikrát, slevy se týkají i plateb v hotovosti.Obrovské výhody získají noví i stávající klienti, kteří si v období od 1. do 31. ledna zakoupí permanentku. Čím vyšší vklad, tím větší slevy.

+ Při nákupu permanentky za 1000 Kč dostanete 45% slevu
+ Při nákupu permanentky za 2000 Kč získáte 50% slevu
+ Při nákupu permanentky za 3000 Kč a více bude vaše opalování o 55% levnější

Pouze v lednu u nás zakoupíte luxusní solární kosmetiku za bezkonkurenční cenu. Nakupte si kvalitní produkty, které podporují opalování Vaší pokožky, se slevou až 55%. Před i po opalování je zapotřebí zvolit vhodné ochranné prostředky, které zaručují přirozenou barvu opálení a dlouhodobý efekt zhnědnutí, pečují o pokožku a dodávají jí výživu, vitamíny a hydrataci. Speciální solární kosmetika zabraňuje vysušování pokožky a až o 40 procent zintenzivňuje její zhnědnutí. Zároveň obsahuje zklidňující látky, jako je aloe vera či panthenol. Opalování tak bude příjemné, efektivní a bezpečné.

Odstartujte nový rok báječným předsevzetím mít krásnou, zdravou a nádherně opálenou pokožku – nechte se hýčkat v solárních studiích Sun City.Jedině v lednu pořídíte vše za bezkonkurenční ceny.

  

Platí pro studia: Pardubice, Smilova ulice, Pardubice II, kpt. Bartoše, Pardubice, Třída Míru 92 (Fitness), Chrudim, Široká 122, Brno, Česká 9, Brno, Lidická 77, Brno, Joštova 6

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity