POSLEDNÍ ŠANCE - AKCE 1 + 1 OPALOVÁNÍ ZDARMA SE BLÍŽÍ KE KONCI

Neváhejte a využijte poslední šanci získat super výhodné opalování v našich špičkových solárních studiích Sun City na těch nejlépe opalujících soláriích v Brně, Pardubicích a Chrudimi. V soláriích Sun City získáte nádherné opálení již po několika návštěvách.

Právě teď máte poslední možnost získat až sto procent svého vloženého kreditu na opalování  ZDARMA! Jedinečná příležitost, jak zdvojnásobit hodnotu vaší permanentky. Opalujte se za svoje peníze dvakrát tolik!

Akce 1 + 1 OPALOVÁNÍ ZDARMA PLATÍ DO 30.11.2017

Každý nový či stávající zákazník, který si do 30. listopadu zakoupí permanentku do solária Sun City, získá skvělý bonus – až sto procent svého vkladu navíc.

+ Zakoupíte-li si permanentku za 2000 Kč, my váš vložený kredit navýšíme o sto procent. Získáte tedy kredit za celých 4000 Kč.

 + Vložíte-li 1500 Kč, získáte od nás 80-ti procentní navýšení vašeho kreditu. Váš kredit se tedy dostane minimálně na 2700 Kč.

+ Při vkladu 1000 Kč vám přidáme 60 procent vloženého kreditu. Tedy 600 Kč navíc. Váš kredit se dostane na 1600 Kč.

Vyzkoušejte i speciální novinku v opalování – OXYTAN krásné opálení & hebká kůže v akci 1 +1 opalování ZDARMA! Přijďte si ho užít ve všech Sun City studiích. OxyTan vám zajistí intenzivní opálení díky energii UV světla a vysokému přísunu kyslíku do kůže, dlouhotrvající opálení, hladký a sametově hebký vzhled, tolik potřebný vitamín D a v neposlední řadě novou energii pro pokožku. OxyTan působí pomocí vysokého UV výkonu a speciálního červeného světla, které se dostane do hlubších vrstev kůže a zásobuje je energií a kyslíkem. Navíc speciální červené světlo dokáže chránit produkci kolagenu a elastinu v kůži, zlepšovat regeneraci a hydrataci kůže.

Navštivte solární studia Sun City. Odborně školený personál vám ochotně poradí s opalovacím programem tak, abyste odcházeli nadšeni, krásně a zdravě opáleni.

AKCI 1 + 1 OPALOVÁNÍ ZDARMA můžete využít v těchto studiích:

Pardubice – Smilova ulice, Kpt. Bartoše 454, Tř. Míru 92

Chrudim – Široká 122

Brno – Česká 9, Lidická 77, Joštova 6

 

V SUN CITY PŘÍJEMNÉ LÉTO NIKDY NEKONČÍ!

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity