Předání hlavní výhry – luxusní zájezd v hodnotě 50000,-Kč

 

V soutěži solárních studií Sun City o luxusní dovolenou v hodnotě 50 000,-Kč a dalších 100 cen hlavní cenu vyhrála a převzala paní MONIKA JINDROVÁ z Chrudimi.

Monika Jindrová je mnohaletou zákaznicí našich solárních studií Sun City.

Je to mladá, velice sympatická paní, maminka dvou dětí, která holduje sportu. Ve volném čase se věnuje mnoha sportovním aktivitám, jak v létě, tak i v zimě a oblíbila si přiměřené opalování v moderních soláriích Sun City. Kvůli pracovnímu vytížení letošní letní dovolenou neplánovala. Neočekávaná výhra je však pro celou rodinu skvělou motivací a impulsem na dovolenou vyrazit.

Paní Monika miluje moře, teplo a slunce. Výhru téměř jistě využije k odpočinku a relaxaci v jedné z mnoha přímořských destinací.

Díky pravidelným přiměřeným návštěvám našeho solárního studia SunCity má Monika vytvořenou zvýšenou přirozenou ochranu před spálením. Spolu s kvalitní SPF ochranou na dovolené bude její pokožka optimálně chráněná a připravená pro vystavení intenzivním slunečním paprskům, bez obav z možného poškození kůže spálením.

Losování výherců

 

Máme od Moniky příslib, že jakmile se rozhodne, která z nepřeberného množství nabídek cestovní kanceláře INVIA bude ta pravá, bude nás o svém výběru informovat, a z úžasné luxusní dovolené nám pošle několik fotek :-)

MONIKA JINDROVÁ: VÝHRA PRO MĚ BYLA JAKO ŠOK

Za celý svůj život vyhrála Monika Jindrová maximálně desetikorunu na stírací los. A tak když jsme jí zavolali, že díky soutěži, kterou jsme počátkem roku vyhlásili v solárních studiích Sun City, pojede na dovolenou za padesát tisíc, myslela, že si z ní někdo dělá apríl. Po prvotním šoku už s rodinou pomalu balí kufry.

Koho napadlo, že se přihlásíte do soutěže o zájezd za 50 tisíc od cestovní agentury Invia?
Dá se říct, že mě k tomu v dobrém slova smyslu donutila vaše recepční. Každou zimu pravidelně navštěvuji chrudimské solární studio Sun City. Letos jsem tam po Vánocích chodila asi třikrát týdně, protože jsem chtěla být hezky opálená na kamarádčině svatbě. Koupila jsem si tedy permanentku a slečna na recepci mi nabídla, že kdo si koupí permanentku za 1500,- a více, může se zúčastnit soutěže o zájezd a o nějaké další ceny. Šlo mi to jedním uchem tam a druhým ven, protože zásadně nikdy nic nevyplňuji. Nakonec jsem se nechala přemluvit a kupón vhodila.

Jaký to byl pocit, když jsme se vám po půl roce ozvali?
Nejdříve jsem si myslela, že si ze mě někdo dělá blázny. Po té době jsem úplně zapomněla, že jsem něco vyplňovala. Navíc by mě vůbec nenapadlo, že zrovna já můžu něco vyhrát, natož drahý zájezd. Strašně mě překvapilo, že tolika vhozených lístků, vylosovali zrovna mě. Vždyť jsem ani nevěděla, o co se hraje.

Jak jste to oslavila?
Sedli jsme si s manželem na zahradě, bouchli jsme „šampáňo“. Naše desetiletá dcera se radovala snad ze všech nejvíc, dokonce se mnou cenu přebírala. Moc se těší, že někam pojedeme. Dlouho jsme nikde nebyli.

Už máte představu, kdy a kam vyrazíte?
Pravděpodobně to necháme na období kolem Vánoc nebo jarních prázdnin, abychom mohli jet celá rodina. Lokalitu zatím zvažujeme, asi to vyhraje nějaká exotika. Pojedeme celá rodina, my s manželem, dcera i osmnáctiletý syn a jeho přítelkyně, takže nás bude velká tlupa. Moc se těšíme a solárním studiím Sun City děkujeme.

Ještě jednou paní Monice Jindrové srdečně blahopřejeme k získání LUXUSNÍ DOVOLENÉ V HODNOTĚ 50.000,- Kč a přejeme nádherný pobyt plný zážitků.

tým Sun City.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity