PŘIPRAVTE KŮŽI PŘED DOVOLENOU v moderních soláriích Sun City a vyhrajte dovolenou za 50.000,-Kč

Chcete si dovolenou užít naplno? Užívat si moře, teplo, sluníčko, dobrou náladu – a to s čistým svědomím bez poškození kůže. Přijďte do solárních studií Sun City a nechte kůži postupně zvykat na UV záření v moderních soláriích a collariích pod dohledem odborníků. Vytvořte si postupně a šetrně základní opálení. Vyzkoušejte opalování dle nejnovějších evropských norem pro správné využívání UV záření. Navštivte solária a collaria Sun City, kde Vám poradí jak se správně opalovat a připravit kůži před dovolenou. Možná si pamatujete nepříjemné spálení kůže, které jste si v minulosti přivodili první dny na dovolené na intenzivním sluníčku. Toto spálení je nejen nepříjemné, ale i nebezpečné, protože by Vám mohlo kůži poškodit. Navštivte naše moderní solária a collaria a nechte kůži postupně adaptovat na UV záření a získejte tak mnoho výhod a biopozitivních účinků.

PŘIPRAVTE KŮŽI NA LÉTO – NESPALTE SE NA DOVOLENÉ

Nechte kůži postupně zvykat na UV záření v moderních soláriích a collariích

Pravidelné mírné opalování v moderních soláriích

PREVENCE SPÁLENÍ

postupné kontrolované přivykání kůže na UV záření zvyšuje její přirozenou ochranu před spálením pomocí postupné pigmentace a zesílení zrohovatělé vrstvy kůže

NÁDHERNÉ OPÁLENÍ

kombinace UVA a UVB záření zajišťuje nádherné přirozené opálení

TVORBA VITAMÍNU D

UVB záření v těle stimuluje tvorbu nesmírně důležitého vitamínu D, který je nutný pro naše dobré zdraví

Přiměřené opálení je právem považováno za symbol krásy a zdraví. Člověk instinktivně nastavuje tvář již prvním jarním slunečním paprskům. Po dopadu slunečního záření na naši kůži se v našem těle doslova rozezní symfonie pozitivních účinků.

Opálení je proces zcela přirozený, který kůži nepoškozuje, ale pomáhá ji chránit před spálením

Ale POZOR! Pokud by intenzivního sluníčka bylo v krátké době příliš moc, např. na dovolené, může dojít ke spálení kůže, a pokud by toto spálení bylo příliš intenzivní nebo opakované, mohlo by kůži poškodit, a proto je třeba se spálení vždy vyhnout.

Ale jak se vyhnout spálení, když si chcete naplno užívat sluníčka?

Naštěstí je to velmi jednoduché. Stačí mít vždy na paměti, že opálení je proces zcela přirozený, který kůži nepoškozuje, ale pomáhá ji chránit před spálením. Naopak spálení je třeba se vždy vyvarovat, protože pokud je příliš intenzivní nebo opakované, mohlo by kůži poškodit.

Jednou z možností jak zvýšit přirozenou ochranu před spálením na dovolené je nechat kůži postupně zvykat na UV záření v moderních soláriích.

Postupné přivykání kůže na UV záření zvyšuje její přirozenou ochranu před spálením pomocí postupné pomalé pigmentace a zesílení kůže, především její vrchní zrohovatělé vrstvy. Navíc opálená kůže se dokáže lépe a rychleji zotavit z případného spálení.

S přípravou kůže před dovolenou je dobré začít s dostatečným předstihem cca 2 měsíce před odjezdem. Pravidelné mírné návštěvy moderního solária či collaria Vám pomohou zvýšit přirozenou ochranu kůže před spálením a zaručí Vám nejen krásné opálení, ale především úžasně prožité dny dovolené a radost ze slunečních paprsků, bez obav ze spálení a poškození Vaší pokožky.

S frekvencí návštěv a určení nejlepšího solária či collaria pro Vaši pokožku Vám rádi poradíme při každé Vaší návštěvě.

Pamatujte: I na dovolené vystavujte nechráněnou kůži intenzivnímu slunečnímu záření pouze po tak dlouhou dobu, po kterou je kůže schopná se chránit sama. Poté se chraňte jiným způsobem (např.: kvalitním SPF produktem, oděvem) či vyhledejte stín.

Neváhejte a přijďte se nádherně opálit a VYHRAJTE DOVOLENOU ZA 50.000,-Kč

O CO dalšího hrajete:

 • 1x LUXUSNÍ DOVOLENOU dle vlastního výběru v hodnotě 50.000,- Kč
 • 7x Permanentku do solária v hodnotě 2000,-Kč,
 • 7x Luxusní solární kosmetiku Black Chocolate Princess 400ml v hodnotě 990,-Kč
 • 7x Permanentku do solária v hodnotě 1000,-Kč
 • 7x Luxusní solární kosmetiku Fashion Princess 85x 237ml v hodnotě 390,-Kč
 • 79x Permanentku do solária v hodnotě 500,- Kč

SLOSOVÁNÍ

Náhodný výběr výherců proběhne dne 4.7. 2019. Jména a fotografie výherců budou zveřejněny na našich webových stránkách a facebookovém profilu, případně na dalších propagačních materiálech.

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Každý zákazník, který si v období od 1.3.2019 do 30.6.2019 ve vybraných studiích Sun City (BRNO: Česká 9, Lidická 77, Joštova 6, PARDUBICE:Smilova ulice, Kpt. Bartoše 454, Tř. Míru 92, CHRUDIM: Široká 122) zakoupí permanentku v minimální hodnotě 2000,- Kč, vyplní slosovatelný kupon a poskytne souhlas se zpracováním osobních údajů a souhlas se zasíláním novinek a akčních nabídek, bude zařazen do losování o LUXUSNÍ DOVOLENOU za hodnotě 50.000,- Kč a dalších 100 cen.

 • Pořadatelem soutěže je KOSME, s.r.o., se sídlem: Staňkova 1322, 530 02 Pardubice IČ: 28782739
 • Účastníkem soutěže se stává zákazník, který zakoupí v období 1.3.-30.6. 2019 permanentku do solária v hodnotě minimálně 2000,-Kč, je starší osmnácti let a akceptuje pravidla soutěže.
 • Soutěž trvá od 1.3.2019 do 30.6. 2019.
 • Výhercem soutěže o dovolenou v hodnotě 50.000,- Kč a dalších sto doprovodných cen, se stane účastník soutěže, který bude vylosován náhodným výběrem dne 4.7. 2019.
 • Výherce bude o výhře informován telefonicky.
 • Každý soutěžící dává svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, která bude zveřejněna na internetových stránkách www.suncity.cz, které provozuje společnost KOSME s.r.o.
 • Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci KOSME s.r.o. a jejich rodinní příslušníci.
 • Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti KOSME s.r.o. souhlas, aby jeho e-mailovou adresu zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem zasílání obchodních nabídek a služeb. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.
SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity