Lámete si hlavu, čím obdarovat své blízké k Vánocům? Nechte to na nás! V solárních studiích Sun City pro vás připravíme dárkové balíčky na přání. V jakékoliv hodnotě, velkosti i obsahu.

Vybrat si můžete z pestré škály speciální solární kosmetiky pro ženy i muže pečující o pokožku před i po opalování. Všechny kosmetické výrobky, vyvinuté výlučně pro opalování v soláriích, obsahují vitamíny, minerály a hydratační látky chránící kůži před vysušením. Další složky, tzv. bronzery, podporují zhnědnutí pokožky získané opalováním, a udržení krásného odstínu po dlouhou dobu.

Speciální jsou kosmetické přípravky určené pro péči o obličej a dekolt, kde bývá pokožka citlivější a jemnější. Tato luxusní kosmetika obsahuje maximum výživových a hydratačních látek. Zároveň zajistí kvalitní zhnědnutí pleti. Obsahuje látky, které působí proti stárnutí. Díky tomu se po opalování netvoří vrásky.

Do dárkových balíčků nebo i jako samostatný dárek můžete přikoupit dárkový certifikát v jakékoliv hodnotě. Platí rok od vystavení a obdarovaný ho využije v kterémkoliv solárním studiu Sun City. Neváhejte, a zakupte permanentku s řadou výhod. Ochotně vám určíme typologii kůže a podle fofotypu nastavíme opalovací program tak, aby vaše opalování bylo efektivní, a dělalo vám radost.

Přijďte. Dle vašeho přání sestavíme ten nejlepší dárek pro vaše blízké.

Tým solárních studií Sun City.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity