Vyhrajte originální luxusní kabelku LOUIS VUITTON v solárních studiích Sun City

Na podzim letošního roku jsme pro Vás připravili obrovskou akci KE KAŽDÉMU OPALOVÁNÍ DRUHÉ ZDARMA se soutěží o ORIGINÁLNÍ LUXUSNÍ KABELKU LOUIS VUITTON.

Soutěžit mohou všichni naši zákazníci, kteří si v období od 1. 10. do 21. 12. 2012 zakoupí ve vybraných solárních studiích Sun City (Brno Česká 9, Joštova 6, Lidická 77, Purkyňova 35g, Pardubice Smilova ulice, Pardubice Polabiny IV a Chrudim Hotel Bohemia) permanentku v minimální hodnotě 1000,- Kč! Náhodný výběr výherců proběhne dne 22. 12. 2012 tak, aby výherce dostal tuto jedinečnou výhru jako vánoční dárek pod stromeček.

Pravidla:

Každý zákazník, který si zakoupí v měsíci ve výše uvedeném období ve vybraných solárních studiích Sun City (Brno Česká 9, Joštova 6, Lidická 77, Purkyňova 35g, Pardubice Smilova ulice, Pardubice Polabiny IV a Chrudim Hotel Bohemia) permanentku v minimální hodnotě 1000,-Kč, vyplní slosovatelný kupon a poskytne souhlas se zpracováním osobních údajů a souhlas se zasíláním novinek a akčních nabídek, bude zařazen do náhodného výběru o originální luxusní kabelku Louis Vuitton.

Co vyhrajete

Máme pro Vás připraveny 3 originální luxusní kabelky Louis Vuitton:

1 pro solární studio Brno Česká 9 1 pro solární studia Brno Joštova 6, Lidická 77, Purkyňova 35g 1 pro solární studia Pardubice Kpt. Bartoše 454, Smilova ulice, Chrudim Hotel Bohemia

Jak soutěžit:

Stačí si zakoupit některou z obrovsky zvýhodněných permanentek ve fantastické akci 1 + 1 opalování ZDARMA v minimální hodnotě 1000,-Kč, vyplnit kupon a odevzdat do přiložené schránky ve studiu.

Slosování

Výherci budou náhodně vybráni po skončení této akce a jejich jména a fotografie zveřejněny ve studiích, na webových stránkách a facebookovém profilu a na propagačních materiálech Sun City. Náhodný výběr výherců proběhne dne 22. 12. 2012, tak aby výherce dostal tuto jedinečnou výhru jako vánoční dárek pod stromeček.

Přejeme všem našim zákazníkům hodně štěstí.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity