Pro nadčasově krásnou kůži

Mon Amie je unikátní novinkou. Je určené pro omlazení, Anti-Aging, pevnou pružnou kůži, redukci vrásek a jemných linek, tvorbu kolagenu, elastinu, regeneraci a hydrataci kůže s možností jemného přirozeného atraktivního opálení a tvorbu vitamínu D. Je speciálně vytvořené pro zákazníky, kteří mají speciální požadavky na ošetření své pokožky. Mon Amie je první COLLARIUM na světě. Mon Amie je určeno pro každého, protože nabízí odpovídající ošetření a plní všechna přání a touhy jako krásu, atraktivitu, pohodu a nádherný vzhled.

COLLARIUM MON AMIE – Collagen Plus

Dlouhotrvající krása – spektrum záření speciálně vytvořených trubic Collagen plus podporuje budování kolagenové struktury. Dochází k vyhlazení a redukci vrásek a linek. Kůže vypadá podstatně hladší a svěží. Collagen Plus vrací kůži elasticitu. Zvyšuje se obsah vlhkosti pokožky na celém těle. Čisté omlazení!

 

COLLARIUM MON AMIE – Hojivá síla sluníčka

S přidáním UV záření pro krásnou jemně opálenou pleť. Mon Amie je první Collarium na světě kombinující trubice Collagen Plus s jemnými UV trubicemi. Je možné zvolit obě nebo pouze kolagenové ošetření. Hojivá síla sluníčka je viditelná a na pokožce patrná. Produkuje se vitamin D3 a navozuje pozitivní bio-efekt. Čisté zdraví a krása!

COLLARIUM MON AMIE – Unikátní pocit bezpečí

Collarium Mon Amie nabízí 4 individuálně nastavitelné režimy provozu:

1) Čisté kolagenové světlo

2) Kolagenové světlo s jemným opalování

3) Kolagenové světlo se silnějším opalování

4) Kolagenové světlo s plným opalováním

Vyberte si, co vám nejvíce vyhovuje a pečujte o kůži a relaxujte s čistým pocitem bezpečí.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity