Rádi byste docílili krásného a dlouhotrvajícího zhnědnutí své pokožky? V solárních studiích Sun City víme, jak na to. Stačí dodržovat pár zásad, nechat si od nás sestavit opalovací plán, používat kvalitní solární kosmetiku a svěřit se do rukou odborníků. Pak už se můžete jen nechat hýčkat a těšit se z nádherného opálení.

 

KAŽDÉ SOLÁRIUM MÁ SVŮJ VÝZNAM

            Napadlo vás, proč máme v našich solárních studiích šest, osm, deset i více solárií?   Nebo jste si dokonce všimli, že ne vždy jsou všechny stroje plně obsazeny? Zajímá vás proč je jich tedy tolik, a jaké jsou vlastně druhy solárií? Pak vězte, že každé solárium umístěné v našich studiích má svůj význam. Díky tomu jsme schopni nabídnout vám, našim klientům to nejlepší a nejkvalitnější opálení, luxus, pohodlí, individuální přístup a efektivní opalovací plán.

 

            V solárních studiích Sun City máme solária rozdělena do několika kategorií podle jejich síly a opalovacího efektu. To nám umožňuje nabídnout zákazníkům s různými typy kůže a různým stupněm opálení jiné, speciální solárium. Vy se tak můžete opalovat maximálně šetrně a efektivně.

 

Podle typů kůže rozdělujeme solária do několika kategorií:

SOLÁRIA PRO NEOPÁLENOU, ŠPATNĚ SE OPALUJÍCÍ A CITLIVOU KŮŽI

            Přišli jste poprvé do solária, vaše pokožka se vždy spálí nebo je vaše pleť velmi citlivá? Pak vám doporučíme pobyt právě v tomto soláriu. Šetrnou cestou si vybudujete základní opálení a zaktivujete pigment v kůži. Zákazníci je navštěvují ideálně ze začátku, kdy s opalováním začínají, nebo když přijdou po delší době bez pobytu na slunci. V tomto typu solárií je méně UVB záření. Jestliže máte citlivou kůži, je dobré navštěvovat pouze tato solária. Typy s tmavší pokožkou si zde vytvoří základ a později mohou přejít do silnějších solárií.

 

SOLÁRIA PRO PŘEDOPÁLENOU A DOBŘE SE OPALUJÍCÍ KŮŽI

            Přibližně po třech až pěti návštěvách základního solária se pigment v pokožce zaktivuje a vytvoří se základní opálení. V tu chvíli je možné přejít do silnějšího typu solária, v kterém se opálení prohloubí a barva zintenzivní.

 

SOLÁRIA PRO OPÁLENOU KŮŽI

            Kdo se dobře opaluje a vytvoří si dostatečný základ, může přejít do speciálního solária pro opálenou kůži. Vaše pokožka získá krásný zlatohnědý odstín a působí, jako byste se vrátili z dovolené od moře. Tato solária jsou vhodná pro tmavší typ kůže, která je již připravena na intenzivní opalování.

 

Dále máme v našich studiích i speciální solária:

COLLARIA

Toto je naprostá novinka v oblasti Anti-Agingu a péče o pokožku. Nejsou primárně určena pro opalování, ale pro péči o mladistvý vzhled a hebkou kůži. Speciální červené světlo kolagenových trubic přináší tzv. fotoomlazení, kdy působí na buňky, fibroblasty, a stimuluje je k tvorbě kolagenu a elastinu. Je to jakási světelná terapie, která obnovuje kožní buňky a až o 200 procent urychluje jejich regeneraci. Zlepšuje hydrataci, kůže je jemnější, pevnější a působí svěže a mladě. Přesto se v collariu jemně opálíte a načerpáte vitamín D.

 

OXYTAN

Naprostou novinkou v oblasti opalování jsou speciální solária vybavená opalovacími trubicemi OXYTAN. Klientům zaručují nejlepší a dlouhotrvající opálení. Opalovací trubice OXYTAN x-TANsive mají plný UV výkon a navíc vyzařují speciální červené světlo, které působí v hlubších vrstvách kůže a zásobuje je energií a kyslíkem. Tím zintenzivňuje opálení, zlepšuje hydrataci, urychluje regeneraci a omezuje působení volných radikálů.

 

Pro pohodlí a spokojenost našich zákazníků máme k dispozici:

HORIZONTÁLNÍ SOLÁRIA  – klasická solária, v kterých si klienti mohou odpočinout a relaxovat. Jsou nejrozšířenější a  nejvyužívanější. Mezi nimi máme i špičková solária vybavená ergonomicky tvarovanými lehátky, je možné v nich nastavit konkrétní teplotu nebo se nechat se ovívat větrem. Mají obrovské množství nadstandardních funkcí.

 

VERTIKÁLNÍ – vertikální solária umožňují opálit se i na špatně dostupných místech na těle. Opalují rovnoměrně a pobyt v nich je ještě hygieničtější. Některá moderní vertikální solária mohou být vybavena vibračními deskami, na kterých může klient cvičit a zároveň se opalovat. Efekt je tedy dvojnásobný. Navíc se při cvičení rozproudí krev, což urychluje opalování.

 

Náš personál vám velmi rád doporučí právě to solárium, které je právě pro vás nejvhodnější, sestaví vám opalovací plán a doporučí vhodnou kosmetiku. Pak vaše opalování bude zcela bezpečné a efektivní.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity