PŘIPRAV KŮŽI NA LÉTO

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i teplo, sluníčko, koupání a opalování. Intenzivní sluneční záření například na dovolené u moře může ale kůži poškodit, pokud si nedáme pozor a spálíme se. Super zprávou je to, že můžeme snadno nechat kůži adaptovat na UV záření v moderních soláriích a colláriích a zvýšit tak její přirozenou ochranu před spálením na sluníčku a navíc načerpat obrovské množství vitamínu D pro své zdraví a imunitu.

Adaptace kůže v moderních soláriích SunCity má několik výhod:

1) Zvýší se přirozená ochrana kůže před spálením a to pomocí pigmentace a zesílení zrohovatělé vrstvy pokožky

2) Pomocí adaptace kůže mohou být urychleny některé biochemické procesy v kůži, takže pokud i přes všechna ochranná opatření by došlo přeci jen ke spálení kůže, tak se opálená kůže dokáže z tohoto spálení daleko lépe a rychleji zregenerovat

3) Dojde k mohutné tvorbě vitamínu D pro zdraví a posílení imunity

 

Kůže je v soláriu vystavena nízké dávce UV záření a tato dávka je pomalu postupně zvyšována tak, aby došlo k pomalé postupné tvorbě pigmentu a tmavnutí pokožky a aby nedošlo ke spálení kůže, kterému je se třeba vždy vyvarovat jak na sluníčku tak v soláriu.

Zvýšit přirozenou ochranu kůže před spálením je velice snadné a jednoduché. Přijďte k nám, se vším vám poradíme a pomůžeme. Samozřejmostí je naprostá a důkladná hygiena. K dispozici je ve studiu špičková solární kosmetika pro nádherné opálení a péči o kůži.

Užívejte si léto a dovolenou bez strachu z nepříjemného a nebezpečného spálení kůže. Užívejte si sluníčko a dovolenou naplno, ale chraňte kůži před spálením!

Platí pro studia: Pardubice, Smilova ulice, Pardubice II, kpt. Bartoše, Pardubice, Třída Míru 92 (Fitness), Chrudim, Široká 122, Brno, Česká 9, Brno, Lidická 77, Brno, Joštova 6, Zlín, Okružní 5290

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity
Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.