PŘIPRAV KŮŽI NA LÉTO

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i teplo, sluníčko, koupání a opalování. Intenzivní sluneční záření například na dovolené u moře může ale kůži poškodit, pokud si nedáme pozor a spálíme se. Super zprávou je to, že můžeme snadno nechat kůži adaptovat na UV záření v moderních soláriích a colláriích a zvýšit tak její přirozenou ochranu před spálením na sluníčku a navíc načerpat obrovské množství vitamínu D pro své zdraví a imunitu.

Adaptace kůže v moderních soláriích SunCity má několik výhod:

1) Zvýší se přirozená ochrana kůže před spálením a to pomocí pigmentace a zesílení zrohovatělé vrstvy pokožky

2) Pomocí adaptace kůže mohou být urychleny některé biochemické procesy v kůži, takže pokud i přes všechna ochranná opatření by došlo přeci jen ke spálení kůže, tak se opálená kůže dokáže z tohoto spálení daleko lépe a rychleji zregenerovat

3) Dojde k mohutné tvorbě vitamínu D pro zdraví a posílení imunity

 

Kůže je v soláriu vystavena nízké dávce UV záření a tato dávka je pomalu postupně zvyšována tak, aby došlo k pomalé postupné tvorbě pigmentu a tmavnutí pokožky a aby nedošlo ke spálení kůže, kterému je se třeba vždy vyvarovat jak na sluníčku tak v soláriu.

Zvýšit přirozenou ochranu kůže před spálením je velice snadné a jednoduché. Přijďte k nám, se vším vám poradíme a pomůžeme. Samozřejmostí je naprostá a důkladná hygiena. K dispozici je ve studiu špičková solární kosmetika pro nádherné opálení a péči o kůži.

Užívejte si léto a dovolenou bez strachu z nepříjemného a nebezpečného spálení kůže. Užívejte si sluníčko a dovolenou naplno, ale chraňte kůži před spálením!

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity
Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.