ZAŽEŇTE ÚNAVU A ŠPATNOU NÁLADU. CHOĎTE DO SOLÁRIA

Zapomeňte na zimní splíny a špatnou náladu. V solárních studiích Sun City víme, jak vám vyhnat chmury z hlavy.

 

            Znáte ten pocit, že nemůžete vstát z postele ani po třetím zazvonění budíku? Na nohy vás nepostaví ani silná káva a donutit se k nějakému fyzickému výkonu je nad vaše síly? V zimním období to není nic neobvyklého. V solárních studiích Sun City víme, jak vás zbavit únavy, splínu i špatné nálady. Budete ve skvělé formě, báječně naladěni a ještě k tomu s krásnou zlatohnědou barvou pokožky. Zkrátka i v zimním období můžete zářit.

            Letní dovolená u moře téměř v zapomnění, další dávka sluníčka v nedohlednu, venku zima, plískanice a nějakého toho slunečního paprsku po málu. A když náhodou na chvíli vysvitne, nedostane se přes silnou vrstvu oblečení do naší kůže, a tak nám chybí vitamín D, tolik nezbytný pro naše zdraví. V důsledku toho přichází únava, deprese, pocity zmaru.

            Vitamín D pomáhá vstřebávat vápník, zlepšuje hustotu kostní tkáně, kvalitu vlasů, nehtů a pokožky celkově. Jeho nedostatek má přímou či nepřímou souvislost s mnoha civilizačními chorobami. Mimo jiné jsou to různá respirační onemocnění, která na nás právě v zimě útočí ze všech stran. Podle nejnovějších studiích vitamín D získává naše tělo slunečním zářením, které se vstřebává do kůže. Ale kde k němu přijít v zimních měsících, kdy chodíme zahaleni do mnoha vrstev, přijít? V soláriu. Nejnovější studie potvrzují, že pravidelné a bezpečné opalování v moderních soláriích splňující normy EU významně zvyšuje hladinu vitamínu D. Lidé, kteří žijí poblíž rovníku, mají zásoby vitamínu D vyšší oproti těm, kteří žijí v chladnějších oblastech. Však si také můžete všimnout, že mají mnohem častěji úsměv na tváři. Vitamín D totiž mimo jiné pomáhá bojovat s výkyvy nálad.

            Když nám chybí vitamín D, snižuje se naše imunita, a tak nejsme tolik schopni bojovat proti virům. Pak lehce podlehneme chřipce, nachlazení či virózám. Nedostatek vitamínu D může být také jednou z příčin naší únavy, která má vliv na kvalitu našeho života, fyzickou i psychickou kondici. Ruku v ruce s únavou mohou přicházet splíny, špatná nálada a nakonec i deprese.

            Je prokázáno, že světlo má pozitivní vliv na naši náladu. Právě v severských zemích, kde mají málo slunečního světla, mají i největší procento depresí. V takovém případě může solárium působit i jako tzv. fototerapie, nebo-li léčba světlem. Pokud se rozhodnete docházet do solária výhradně pro zlepšení vašeho zdraví a kondice, nastavíme vám vhodný opalovací program právě pro tyto účely. Jestliže vám nejde v první řadě o opálenou pokožku, můžete zahájit svou „terapii“ v collariu, tedy speciálním soláriu, které je horkou novinkou v oblasti Anti-Agingu a péče o pokožku. Pobyt v collariu je považován za světelnou terapii, která obnovuje kožní buňky, jejich regeneraci urychluje až o 200 procent. Jako bonus je přidáno to nejlepší ze slunečního záření, a tak získáte i jemné opálení a tolik potřebný vitamín D.

            Jestliže se chcete kromě vyladění a relaxace více opálit, doporučujeme začít pomalu, opatrně, v soláriu určeném pro neopálenou pokožku. Zde si velice šetrnou cestou vytvoříte základní opálení a zaktivujete pigment v kůži. Doporučujeme je navštěvovat ze začátku, kdy s opalováním úplně nebo po delší době začínáte. Pokud se vám opalování zalíbí a zaktivuje se pigment ve vaší pokožce, můžete po několika návštěvách tohoto solária přejít do solária pro předopálenou a dobře se opalující kůži. Postupně je možné zvyšovat intenzitu UV záření v soláriu pro dobře se opalující pokožku či v oxytanovém soláriu, které zaručuje nejlepší a dlouhotrvající opálení díky přísunu kyslíku do kůže. Oxytan do pokožky dodává velké množství kyslíku, a tak je opalování intenzivnější a dlouhotrvající.

            V solárních studiích Sun City můžete vybírat a kombinovat, co je právě pro vás v danou chvíli nejlepší. Věřte, že jakmile si relaxaci v soláriu vyzkoušíte, budete se rádi vracet. Cítíte-li se tedy unaveni, máte špatnou náladu, zmizela vám radost ze života, přijďte do některého z našich solárních studií Sun City. Vykouzlíme vám úsměv na tváři.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity